Bu bölüm ekahvalti.com’un genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız, ekahvalti.com  internet adresini herhangi bir amaçla kullanmayınız.
ekahvalti.com, bu sayfada belirtilen genel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını kendinde saklı tutar ekahvalti.com. internet adresini ziyaret ettiğiniz sürece bu sayfayı da ziyaret etmeniz gerekmektedir.
Kopyalama
www.ekahvalti.com  internet adresinin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya ekahvalti.com’un haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.
Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı ekahvalti.com’a aittir.
Kullanım
Bu site yasal olan herkesin kullanımına açıktır.
Internet Sitesi Güvenlik Kuralları
Belirtilen güvenlik kurallarına uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi veya kişiler hakkında ekahvalti.com’un her türlü kanuni hakkı saklıdır.

  1. Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek faaliyetler,
  1. Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma,
  1. Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari veya kişisel elektronik postanın yollanması

ekahvalti.com’un Sorumlulukları ;
Ekahvalti.com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan bir herhangi yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda bir sorumluluk yüklenmez.
Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.
Sitemizi ziyaret ederek bize gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.